Taylor Swift s-a logodit cu Travis Kelce. Cei doi au postat primele imagini de la cererea în căsătorie.
Taylor Swift a spus „da”! Celebra cântăreața s-a logodit cu jucătorul de fotbal american Travis Kelce, iar anunțul oficial a fost făcut printr-o serie de fotografii spectaculoase postate pe Instagram.
Cererea în căsătorie a avut loc într-o grădină decorată cu trandafiri roz și albi, iar imaginile cu momentul emoționant au devenit rapid virale.
Taylor Swift și Travis Kelce s-au logodit.
[Sursa: Instagram: Taylor Swift]
După o relație de aproape doi ani, artista și starul echipei Kansas City Chiefs au decis să facă pasul cel mare.
Travis a fost surprins într-un cadru romantic, în timp ce îngenunchea pentru a-i cere mâna, urmat de îmbrățișări tandre și zâmbete largi. Un prim-plan cu inelul spectaculos de logodnă al lui Taylor, un diamant strălucitor, a atras imediat atenția fanilor din întreaga lume.
Cei doi au adăugat o notă amuzantă anunțului, scriind în descriere: „Profesoara ta de engleză și profesorul tău de sport se căsătoresc”.
Taylor Swift și Travis Kelce s-au logodit.
[Sursa: Instagram: Taylor Swift]
De-a lungul ultimului an, Taylor și Travis au fost văzuți frecvent împreună, sprijinindu-se reciproc la meciuri, concerte și evenimente de familie, devenind rapid unul dintre cele mai îndrăgite cupluri.
Ministerul Muncii, Familiei, Tineretului și Solidarității Sociale (MMFTSS) a anunțat deschiderea unei noi sesiuni de înscrieri pentru Programul Național FIV 2025, prin care statul oferă sprijin financiar cuplurilor și persoanelor singure care își doresc un copil.
Roberto Cejas, unul dintre cei mai cunoscuți suporteri din istoria fotbalului argentinian, s-a stins din viață luni, 20 octombrie, la vârsta de 68 de ani.
Zi tristă pentru Mara Bănică, una dintre cele mai cunoscute figuri din presa românească. Jurnalista își ia adio de la unul dintre cei mai dragi colegi.