Runda FINALA a concursului "Kanal D te face milionar... pe Facebook!"

Runda FINALA a concursului Kanal D te face milionar... pe Facebook!

Pe parcursul a 3 luni de zile, Kanal D a desfasurat pe pagina de Facebook „Kanal D te face milionar” un concurs in care fanii paginii de Facebook al celui mai indragit concurs de televiziune raspund in fiecare zi la o intrebare de cultura generala pentru a intra in cursa pentru un premiu de... milioane!

Am ajuns in cea de-a unsprezecea saptamana de concurs, ceea ce inseamna ca suntem in runda finala a celui mai indragit concurs de pe pagina de Facebook "Vrei sa fii milionar?"!

Special pentru finalisti, am pregatit o aplicatie dedicata (CLICK aici) unde, de luni pana vineri, ei vor putea oferi raspunsurile corecte la intrebarile de cultura generala care le pot aduce un abonament XXL oferit de Cosmote Romania! Haideti sa-i cunoastem pe finalistii care intra in joc pentru premiul pus la bataie!

1. Adina Frunza  -  https://www.facebook.com/profile.php?id=826450052
2. Alin Gradinaru  -  https://www.facebook.com/profile.php?id=100000462845917
3. Ana-Maria Olariu -  https://www.facebook.com/anamariaolariu
4. Andrei Popescu  -  https://www.facebook.com/andrei.popescu.21
5. Banu Elena  -  https://www.facebook.com/banu.elena
6. Beni Laszlo  -  https://www.facebook.com/profile.php?id=1611410582&sk=info
7. Butnaru Nicu  -  https://www.facebook.com/corsica6755
8. Carina Gabriela  -  https://www.facebook.com/Carinush
9. Crina Rat  -  https://www.facebook.com/profile.php?id=100002416906000
10. Cris Rosu  -  https://www.facebook.com/cris.rosu
11. Cristea Suzana  -  https://www.facebook.com/profile.php?id=1790446068
12. Cristian Marin  -  https://www.facebook.com/profile.php?id=100001000344609
13. Diana Todiroae  -  https://www.facebook.com/diana.todi
14. Elena Ilie  -  https://www.facebook.com/elena.bo.bo
15. Emillie Jolie  -  https://www.facebook.com/profile.php?id=789491169
16. Frunza Gabriel Laurentiu  -  https://www.facebook.com/profile.php?id=100000028691481
17. Gabriela Stanescu  -  https://www.facebook.com/profile.php?id=100002254377737
18. Georgyaa Geoo  -  https://www.facebook.com/profile.php?id=100000261480494
19. Giancarlo Cristea  -  https://www.facebook.com/GiancarloCristea
20. Iulian Jitaru  -  https://www.facebook.com/profile.php?id=100000638209487
21. Laura Andreea Stelian -   https://www.facebook.com/ladeea
22. Laura Jigmond  -  https://www.facebook.com/laura.jigmond
23. Laura Odagiu  -  https://www.facebook.com/laura.odagiu
24. Loredana Mihoc  -  https://www.facebook.com/loredana.mihoc
25. Maria Mihaela Precup  -  https://www.facebook.com/profile.php?id=100001911215946
26. Maria-Luiza Vlad  -  https://www.facebook.com/marialuiza.vlad
27. Mihai Florin Priboianu  -  https://www.facebook.com/mihai.priboianu
28. Nicoletta Aldea  -  https://www.facebook.com/nicoletta.aldea
29. Pop Cristian  -  https://www.facebook.com/cristian.pop25
30. Sfrijan Gabriela  -  https://www.facebook.com/profile.php?id=100000132967834
31. Silviu Ivan  -  https://www.facebook.com/profile.php?id=100000319945353
32. Sorana Tulbure  -  https://www.facebook.com/profile.php?id=595252549
33. Vlad Alexandru  -  https://www.facebook.com/profile.php?id=100001781182510

Felicitari si va asteptam cu raspunsurile corecte in aplicatia dedicata, de luni pana vineri!

Mai multe detalii in regulamentul concursului.

 


Clipul zilei pe KANALD.RO:
Recomandari
Te-ar mai putea interesa
Setari de confidentialitate