Emoții puternice în ediția de duminică, 25 mai, la „Casa iubirii”! Andreea Mantea a făcut un anunț care a luat prin surprindere concurenții, iar tensiunea a atins cote maxime când s-a aflat cine părăsește competiția.
Larisa, Veronica, Andrei și Alex, în prag de eliminare! Cine a părăsit emisiunea? Andreea Mantea a făcut anunțul
Gala de duminică, 25 mai, a fost plină de emoții pentru concurenții „Casei iubirii”. Atât fetele, cât și băieții au așteptat cu sufletul la gură momentul eliminării, nerăbdători să afle cine va părăsi competiția. În această săptămână, Larisa, Veronica, Andrei și Alex s-au aflat în pericol de eliminare.
"Primul concurent salvat este Andrei.(...) Într-o ordine aleatorie sau nu, următorul care merge la loc dintre cei trei concurenți și își continuă drumul aici, în Casa iubirii, este Veronica.
Citește și: Ce cantitate de lapte consuma un bebelus? Tabel cantitate lapte bebelusi
Gala de duminică a fost marcată de momente pline de emoție și suspans în „Casa iubirii”. După minute bune de tensiune, Andreea Mantea a anunțat numele celui care urma să părăsească competiția: Larisa. Totuși, când toată lumea credea că drumul său se încheie aici, prezentatoarea a făcut un anunț surprinzător, Larisa ar putea avea parte de o nouă șansă pentru a rămâne în competiție.
"Manuea și Alex, ei sunt liderii caselor. Dacă Manuela are mai multe voturi decât Alex, își salvează casa, implicit pe tine, și nu mai pleci acasă. Manuela, în acest moment ai mai multe voturi, așadar, salvezi casa, implicit pe Larisa.", a anunțat Andreea Mantea.
Așadar, Larisa primește o nouă oportunitate și își continuă parcursul în „Casa iubirii”. Rămâne de văzut cum va gestiona această a doua șansă și ce evoluție va avea în competiție în săptămânile următoare.
Pentru a vedea ce au mai declarat concurenții în Gala de duminică, 25 mai, urmăriți materialul video de mai jos.