Foto Ce s-a tunat Mary de când nu mai e la "Puterea dragostei"! Uite ce bomba sexy e acum

Author: Raluca Vitu

De când a părăsit casa iubirii, Marilena Mavrodin arată din ce în ce mai bine.

Mary a fost frumoasă mereu, dar parcă acum e și mai și. Se vede ca are mai mult timp pentru ea, pentru a se relaxa și pentru a avea grijă de felul în care arată.

Iată cât de bine arată acum:

Citeste si: Raluca de la "Puterea dragostei" l-a și uitat pe Ricardo? S-a dat singură de gol! Uite dovada

Citeste si: Raluca Marina a slăbit și mai mult și arată incredibil de bine! Uite ce bine îi stă așa

Mary a părăsit show-ul matrimonial in urmă cu o lună de zile și a decis să nu se mai întoarcă în competiție.

Cât timp a stat ân casa "Puterea dragostei", Mary a dovedit că este o femeie cu un caracter puternic, o femeie asumată, fără inhibiții, directă, căreia îi place să în centrul atenției. Deși nu a reușit să își găsească marea iubire în competiția matrimonială, a încercat să se apropie de câțiva dintre concurenții- de Bogdan Iordache, Bogdan Mocanu și Raffa.

Citește și: O dresoare a fost ucisă de o orcă, după ce i-a rupt coloana vertebrală și i-a smuls scalpul! Dawn Brancheau nu a mai avut nicio șansă să supraviețuiască

Citește si: A murit! Doliu în showbiz. Detalii șocante despre tragedia momentulu