Distractie la Brasov! S-a petrecut la Festivalul Berii mai ceva ca la Oktoberfest!

Editor: Alina Dirdala Autor: A.D.
Actualizat: 18 oct 2020, 08:50

Cum sa mai pleci acasa cand micii si deliciosii carnaciori sfaraie pe gratare! Berea rece a curs in pahare incontinuu, iar petrecaretii au tinut-o intr-o distractie zile in sir.

Opt nopti de chef! Asa de mult au petrecut brasovenii la Festivalul Berii din oras. Nici macar nu ai zice ca sarbatoarea berii se trage din Germania. Romanii de la Brasov au stiut sa se distreze, mai ceva ca in Occident, de parca aici s-ar fi inventat distractia. Costumatiile ca in vremurile de odinioara au fost la mare cautare! Insa unii invitati, mai agitate, au renuntat la haine in timpul petrecerii. Mancare buna si bautura au fost la discretie, iar muzica a intretinut din plin atmosfera.

##VIDEO79190##

 

Citește și: Elena Merișoreanu a reacționat dur, după înmormântarea lui Horia Moculescu. Artista nu a mai tăcut și a spus ce a observat: “I-a ridicat pe mulți.”

Citește si: „Încă un medic a murit în gardă”. Tudor Ciuhodaru trage un semnal de alarmă, după moartea Ștefaniei Szabo: „Sindromul Karoshi ucide în tăcere. Oare câți trebuie să mai moară?”| EXCLUSIV

 

Taguri: