Ahmed a decis dacă va merge în sezonul 5 „Casa iubirii”! Veronica este șocată: „Nici măcar odată nu i-ai contrazis!”. Aflați totul în ediția de joi, de la orele 10:00 și 16:30, doar la Kanal D

Autor: Lavinia Medrea

În ediția de joi a emisiunii matrimoniale „Casa iubirii”, Veronica va afla adevărul despre revenirea lui Ahmed în sezonul 5.

În ediția de joi a emisiunii matrimoniale „ Casa iubirii ”, prezentată de Andreea Mantea și difuzată exclusiv la Kanal D, Veronica va afla adevărul despre revenirea lui Ahmed în sezonul 5 al competiției.

Citește și: Veronica cedează și izbucnește în lacrimi! Concurenții îi fac acuzații grave lui Ahmed: „Nu i-a luat apărarea!”

Ahmed a decis dacă va merge în sezonul 5 „Casa iubirii”

În episodul din „ Casa iubirii ” de mâine, 4 decembrie 2025, Veronica nu va fi deloc în apele ei, iar Ahmed va încerca s-o scoată din această stare. Concurenta va decide că este momentul să discute cu Ahmed despre intențiile sale în legătură cu întoarcerea în sezonul 5 al emisiunii, iar dubiile vor fi la ele acasă.

Citește și: Cine se află în topul lui Cristian, noul concurent din Casa Iubirii. Are 25 de ani, este din Timișoara, și este zodia Rac

„Nici măcar odată nu i-ai contrazis pe cei care au zis că tu vrei să mergi în sezonul 5. Cum se face?”, spune Veronica.

Lui Ahmed nu-i vine să creadă ce aude și își iese puțin din fire în încercarea de a o convinge pe Veronica de intențiile sale față de ea.

„Nu mă gândesc la sezonul 5!”, exclamă Ahmed.

Citește și: Care a fost reacția Ilenei Sterp, după ce fratele său, Iancu, a fost acuzat că a fost agresiv cu un bărbat? "Este momentul să spunem lucrurilor pe nume!"

Citește si: Doliu în România! A murit Roxana Moise de la Exatlon

De-a lungul ultimelor zile au tot existat discuții despre cum Ahmed nu mai este atât de îndrăgostit de Veronica, iar motivul ar fi că-și pregătește intrarea în sezonul 5 al emisiunii. Veronica va lămuri mâine, odată pentru totdeauna, dacă cei din casă au sau nu dreptate.

Te întreb eu acum, ai vrea să mergi în sezonul 5?”, spune Veronica.

„Azi nu”, răspunde Ahmed.

Urmăriți materialul video de mai jos pentru a viziona întregul moment:

Răspunsul lui Ahmed nu o va satisface deloc pe Veronica. Concurenta se va enerva și îi va spune tânărului să plece.

Ce se întâmplă mai departe aflăm în ediția din „Casa iubirii” de joi, 4 decembrie 2025, de la orele 10:00 și 16:30, doar la Kanal D!