Schimbare de look pentru Raluca! S-a aranjat pe placul lui Adrian? FOTO

Author: Oana Picerea

Raluca este un dintre cele mai controversate concurente din casa ''Puterea dragostei''.

Aceasta a format un cuplu cu Adrian, iar mai apoi cu Ricardo. Inainte de a de desparti de Adrian, cei doi au avut mai multe certuri in casa. Una dintre acuzatiile pe care Raluca i le-a adus lui Adrian era aceea ca flirta cu Simina pe la spatele ei. Intrebat de ce facea acest lucru, Adrian i-a raspuns scurt si la obiect: ''Daca tu nu mai esti bruneta''.

Raluca avea parul brunet atunci cand a intrat pentru prima data in casa ''Puterea dragostei'', dupa care a trecut la roscat. 

Acum, dupa intoarcerea lui Adrian in casa, se pare ca aceasta ar fi revenit la culoarea de par preferata de Adrian, si anume brunet. 

Citește și: Cristian Cioacă, din nou la Penitenciarul Mioveni, însă nu ca inculpat. De ce a fost chemat bărbatul și cu ce se ocupă în prezent soțul Elodiei Ghinescu

Citește si: Unde va fi înmormântat Irinel Columbeanu? Fostul afacerist și-a exprimat clar dorința și a lăsat directive apropiaților: „Ar trebui să iau legătura după decesul lui”

Cum vi se pare ca ii sta mai bine?