Cei trei artisti au fost surprinsi in timpul pregatirilor pentru filmarea noului lor clip.
Invitati in platoul "Teo Show", cei trei cantareti, au povestit in premiera detalii de la filmarea clipului lor, care a avut loc de curand, pe un frig napraznic. Cantaretii au rezistat cu stoicism la filmari, deoarece au petrecut ore in sir in ger, plimbandu-se intr-un bolid decapotabil pe bulevardele capitalei.
Mihai Budeanu a marturisit ca are o relatie de 24 de ani cu mama copiilor sai si ca este tare mandru de familia sa frumoasa.
Laurentiu Duta si-a cunoscut sotia in primii ani de scoala si este la fel de fericit cu sotia sa. In vreme ce Viorel Sipos este in continuare burlac si a declarat ca spune inca nu unei casatorii.
3 Sud Est au facut o dedicatie ad hoc tuturor celor care isi sarbatoresc ziua onomastica si au creat o atmosfera superba in platou. Acestia au declarat ca au o agenda foarte plina pentru acest final de an, dar si pentru anul viitor. Iata cum suna noua lor piesa si cum a iesit videoclipul acesteia:
Recalcularea pensiilor pentru cei 5.000.000 de pensionari din România a suferit întârzieri semnificative, iar adeverințele cu noile valori ale pensiilor, programate inițial pentru luna mai, vor fi trimise abia după 10 iulie.
Cei trei artisti au fost surprinsi in timpul pregatirilor pentru filmarea noului lor clip.
Rebecca, în lacrimi: "Mă țin ca un câine după tine!" Concurenta se simte folosită de Antoni. Urmăriți o nouă ediție a emisiunii, luni, 1 iulie, de la 10:00 și de la 16:30, la Kanal D