Cu aceasta situatie se confrunta tanara din imaginea alaturata! pe numele ei Charmain Walker-Caunt, fata sufera de o boala extrem de rara din cauza careia sistemul ei digestiv este practic paralizat.
Din cauza gastroparezei ea nu isi poate controla stomacul, astfel ca ea este nevoita sa stea cu un tub care ii iese prin nas si ajunge pana in intenstinele ei.
Astfel, Charmain se poate hrani doar prin acel tub, introducand prin el o pasta care ii tine loc de mancare. Fata a fost luata peste picior de fiecare data din cauza acelui tub. Insa dupa ce ii aud povestea, multi dintre cei care o iau peste picior isi cer scuze si chiar incep sa planga.
Citește si: Urlete de durere la înmormântarea lui Cristian, tânărul luat de viitură în Italia! Imagini copleșitoare
Boala
