Gestul facut de Stefan Banica fata de Teo cand vedeta a fost internata la Viena!

Editor: Adelina Minulescu Autor: A.M.
Actualizat: 27 mar 2017, 16:24

Stefan Banica Jr. a fost alaturi de vedeta cand aceasta a fost internata intr-un spital din Viena.

Artistul a tinut mai multe concerte in acea perioada cand i-a lasat un mesaj vedetei Kanal D desi stia ca aceasta nu il va vedea decat la mult timp dupa ce revine in tara.

"Sunt oameni care lasa ceva in urma lor, Teo daca de astazi n-ar mai face televiziune a lasat ceva in urma ei. Este foarte important sa faci oamenii fericiti, chiar si pentru putin timp.
Tineam un concert si cantam piesa 'Hai acasa' pe care am cantat-o la Sala Palatului pentru Gil Dobrica, Adi Pintea si m-am gandit la tine si am zis 'Teo, hai acasa' si vad ca ai venit. Ma bucur ca exista emisiuni unde oamenii se pot exprima liber si pot vorbi de viata profesionala si nu intra cu bocancii in viata omului, d-aia mi-am si luat bocanci"
a spus Stefan la Teo Show.

Citește și: Ce reacție a avut președintele țării, Nicușor Dan, după ce Viorica Dăncilă nu a fost văzută cu ochi buni în ceea ce privește participarea sa la parada militară organizată la Beijing

Citește si: Când va avea loc deschiderea noului an școlar? Ministrul Educației, Daniel David, a făcut anunțul pe care toți elevii și părinții îl așteptau, după boicotul profesorilor: „Mesajul meu este simplu”