Mihaita din Berceni loveste din nou! Dupa ce ne-a aratat masina lui "detatocabila", azi ne prezinta "vilingul" cu "interpane" VIDEO

Autor: Redactia KANAL D
Actualizat: 16 iul 2022, 08:15

Acum sigur l-ati recunoscut! Este protagonistul episoadelor "Chichila" si "Balantan".

Mihaita din Berceni, caci asa se autodenumeste ne prezinta in acest filmulet puterea si averea, cum spune chiar el.

 

Nu isi invita in casa musafirul care il si filmeaza pana nu ii prezinta catelul, si asta pentru ca animalul lui de companie are nume de poveste.

 

Si ajungem intr-o camera ce ii da iarasi batai de cap lui Mihaita, cel putin la pronuntie, caci in loc ce living, cum credeti ca se  numeste incaperea? Viling!

Citește și: Ce reacție a avut președintele țării, Nicușor Dan, după ce Viorica Dăncilă nu a fost văzută cu ochi buni în ceea ce privește participarea sa la parada militară organizată la Beijing

Citește si: Când va avea loc deschiderea noului an școlar? Ministrul Educației, Daniel David, a făcut anunțul pe care toți elevii și părinții îl așteptau, după boicotul profesorilor: „Mesajul meu este simplu”

 

Ce nu trebuie sa lipseasca la o asemena incapere? Ati ghicit! Geamurile termopan. Cum am spus? Termopan? Mihaita e de alta parere!

 

Barbatul e deja cunoscut pe  internet si ocupa primul loc in topurile fazelor comice, de la noi.

 

Taguri: