Oana Roman, despre barbatul vietii ei: "Il iubesc cel mai mult si asa va ramane mereu"

Autor: Redactia KANAL D
Actualizat: 31 oct 2020, 03:45

Oana Roman, prezentatoarea emisiunii "Drept la tinta" difuzata la Kanal D, de luni pana vineri, de la ora 16:45 a vorbit intr-un interviu acordat pentru ProTV Magazine despre singurul barbat din viata ei, dar si despre familie.

Intrebata daca in cadrul emisiunii "Drept la tinta" ar fi pusa in situatia de ca unul dintre subiectele emisiunii sa fie chiar familia ei cum ar reactiona.

 

"Nu cred ca exista om pe Pamant care sa nu fie subiectiv in ceea ce priveste familia sa. In general, eu sunt un om care spune adevarul indiferent de situatie si consecinte, inclusiv in cazul unui subiect atat de sensibil, propria familie.

In concluzie, voi discuta in limitele decentei, respectand onoarea membrilor familiei mele", a declarata Oana Roman pentru Pro TV Magazine.

 

De asemenea, prezentatoare a mai precizat si faptul ca vorbeste in continuare cu tatal ei si se vad chiar des. "Este tatal meu, eroul meu, barbatul pe care il iubesc cel mai mult si asa va ramane mereu".

 

Cat despre intemeirea propriei familii, aceasta a spus ca deocamdata nu-si face planuri pentru un copil. "Ca orice femeie, imi doresc un copil, insa astept sa apara atunci cand va fi timpul, probabil ma va lua prin surprindere ca toate lucrurile importante care mi s-au intamplat in viata", a mai punctat Oana.

Citește și: Decizia care ține de tăierea pensiilor speciale și alte modificări propuse, este susținută de Dominic Fritz, președintele USR! Ce a avut acesta de spus

Citește si: Mama tinerei ucisă în Mureș face declarații tulburătoare! Modul înfiorător în care Anda a fost lăsată fără viață de bărbatul de care încerca să scape de luni întregi: „L-am implorat să se oprească”. Criminalul, dat în urmărire națională

 

Nu uita ca pe Oana Roman o puteti urmari la" Drept la tinta", de luni pana vineri, de la ora 16:45, la Kanal D.

 

Sursa: ProTV Magazine