Gabriel rămâne alături de Alexandra

Autor: Redactia KANAL D
Actualizat: 25 feb 2017, 23:38

O poveste cu final fericit.

Iată că alţi doi tineri îşi unesc destinele la „Am băiat de-nsurătoare”! Gabriel a ales să rămână alături de Alexandra, în ciuda neînţelegerilor dintre mama lui şi mama Alexandrei. Cu toate că mama lui a spus clar că nu o doreşte pe fată în familia lor, Gabriel şi-a ascultat glasul inimii.

Citește și: David Pușcaș, ajuns la capătul puterilor! Tânărul cere ajutor în mediul online pentru plata întreținerii, după ce contul de TikTok este pe cale să îi fie închis: "Nici nu-mi pasă dacă n-am ce să mănânc!"

Citește si: Ea e fetița de 12 ani care a MURIT subit, în brațele tatălui, după ce a mâncat chipsuri! Ce a apucat să-i spună acestuia înainte să se stingă: „Nu vreau să mor...” ULTIMELE ei cuvinte

/sites/default/emisiuni/Am-baiat-de-nsuratoare/Noutati/2010-09-13-Exit/index.video.html 68326ac8-bf1f-11df-9c39-00163eb95c11

 

Taguri: