Elena de la Mandinga are un tic sangeros!

Autor: A.M. Editor: Adelina Minulescu
Actualizat: 16 oct 2020, 16:35

“Super!”, “Gen…”, “Stii?”, “Deci”, “Aha” sunt doar cateva dintre ticurile verbale folosite foarte des de catre multi dintre noi.

Iata ca, desi le considera un defect, nici vedetele nu se pot abtine sa NU foloseasca aceleasi cuvinte sau expresii. Bine, Iubire! Daca tu zici! Te lasam sa ne alinti. Si acum…ramanem tot la capitolul ticuri, dar de data aceasta vrem sa aflam care sunt GESTURILE pe care mondenii le repeta constant?

Citește și: Familia lui Felix Baumgartner a anunțat când și unde va avea loc înmormântarea. Ce au transmis apropiații. „Ne dorim ca în aceste momente să ne putem lua rămas bun în liniște.”

Citește si: „Noi am fost DRAGOSTE”. Prima reacție a Mihaelei Rădulescu după moartea lui Felix Baumgartner

 

Taguri: