Silvia Popescu, castigatoarea primului sezon "Bravo, ai stil!", a dat in mintea copiilor! A intrat intr-un parc pentru copii, s-a urcat pe un calut de lemn si a inceput sa... Doamne, mai vine vezi inregistrarea asta

Autor: Silviu Bunea
Actualizat: 13 iul 2017, 15:55

Sivia Popescu adora sa isi petreaca timpul cu Evolette, fiica ei si cele doua par mai degraba doua foarte bune prietene!

Clipul de mai jos a fost postat de Silvia pe contul ei de Instagram si o infatiseaza pe aceasta intr-un loc de joaca pentru copii, calarind un cal de lemn, in timp ce alti copii roiesc in jurul ei.

"Cine n-are cal de lemn, sa isi ciopleasca", a scris Silvia pe video:

Citește și: Dan Negru, remarcă cu privire la situația financiară a României, dar și a numărului redus de copii care merg la școală! "Suntem praf!"

Citește si: Durere fără margini la Curtea de Argeș. Femeia ucisă pe trecerea de pietoni din Berceni a fost înmormântată. Imaginile cu băiatul cel mare sunt sfâșietoare: „O aștepta să vină la școală…”

 

Taguri: