Oana Radu a venit in fata juratilor cu o multime de emotii, iar Raluca Badulescu a pus-o sa cante. Cum a decurs jutizarea concurentei
Nici bine nu a intrat Oana Radu in concurs, ca Raluca Badulescu a si pus-o sa cante. Oana a recunoscut ca are o multime de emotii, dar isi doreste foarte mult sa castige competitia de stil, apoi s-a oferit sa-i faca pe plac juratei.
Noua concurenta isi doreste sa-si faca si prietene in randul colegelor de competitie, insa scopul ei principal este sa invete cat se poate de mult despre cum sa se imbrace si stie ca este norocoasa sa fie antrenata de cei mai buni.
Dar iata cum a decurs jurizarea Oanei Radu, in prima editie a ei Bravo, ai stil Celebrities:
Legea care reglementează modul de plată a pensiilor private a fost respinsă de Curtea Constituţională, după ce judecătorii CCR au admis marţi sesizările depuse împotriva actului normativ.