Bogdan, Natalia și Claudia, subiect de discuție în ”Casa Iubirii”. Ionuț face o remarcă dură la adresa noului concurent:”Zici că e ca nuca în perete” Aflați ce se întâmplă între aceștia, marți, 13 decembrie, de la 10:00 și de la 16:30, la Kanal D

Author: Madalina Maftei
Actualizat: 12 dec 2022, 19:12

Bogdan, Natalia și Claudia au primit provocarea supremă. Ce trebuie să facă ce trei, în timp ce sunt legați de mâini?

Bogdan pare că s-a adaptat foarte rapid în Casa Iubirii și ușor a devenit subiect de discuție în casa băieților. Alături de Natalia și de Claudia a primit o provocare de zile mari. Cei trei au fost legați de mâini și nevoiți să se descurce așa. Ionuț este răutăcios la adresa lui Bogdan.

Ionuț: ”Ba îi dă calde, ba îi dă reci, o ține numai așa în forță pe Claudia”

Ionuț, ușor răutăcios, spune despre Alex că îi dă Claudiei ba calde, ba reci, iar tânăra i-a picat ușor în plasă.

”Pe mine mă rupe Alex ce clade îi dă lui Claudia. Ba îi dă calde, ba îi dă reci, o ține numai așa în forță pe Claudia. Și Claudia pică așa ușor în plasă”, a

spus Ionuț.

Bogdan, Natalia și Claudia primesc o provocare de zile mari, cei trei sunt legați de mâini și trebuie să facă diferite activități. Întreaga situație i se pare amuzantă lui Ionuț, care face o remarcă dura la adresa lui Bogdan.

”Ce părere aveți, mă, de Bogdan cu fetele astea...Zici că e ca nuca în perete, să mor eu”, a mai spus Ionuț.

Se pare că Bogdan nu prea le-a intrat la suflet băieților, care mereu au câte ceva de comentat despre el.

Citește și: Maia Morgenstern, primul mesaj public, după valul de hate primit de fiica sa și tatăl copilului său, din cauza diferenței mari de vârstă dintre cei doi! "Părerea... contează cam cât contează conținutul scutecelor!"

Citește si: Când va avea loc deschiderea noului an școlar? Ministrul Educației, Daniel David, a făcut anunțul pe care toți elevii și părinții îl așteptau, după boicotul profesorilor: „Mesajul meu este simplu”

Citește și: Emoții mari în Casa iubirii! Andreea Mantea a făcut un anunț important în Gală! „Vreau să nu va pară rău și vreau să votați cu sufletul” Aflați ce reacții s-au stârnit în platou la aflarea uluitoarei vești!

Emanuel, lacrimi și suspine în Casa Iubirii

Emanuel traversează o perioadă grea, concurentul izbucnește în lacrimi și pare că este afectat de tot ce i se întâmplă. Acesta nu a precizat motivul care l-a adus în această situație, însă, Radu încearcă să-l convingă că nu merită să se consume atât de mult.

Emanuel are o reacție dură și țipă la Radu:”Hai, mă, lasă-mă în pace”.

Urmăriți o nouă ediție Casa Iubirii, marți, 13 decembrie, de la ora 10:00 și de la 16:30, la Kanal D.

Citește și: Exclusiv! Ștefania de la Casa Iubirii vrea să își ia permisul de conducere. Fosta concurenta are planuri mari de viitor cu iubitul ei