Manuela a avut parte de o apariție surprinzătoare după descalificarea de la ”Casa iubirii”. Iată unde a plecat imediat după emisiune!
La scurt timp după ce a fost descalificată din competiția ”Casa iubirii”, Manuela a apărut într-o ipostază care i-a luat prin surprindere pe fanii emisiunii.
Unde a plecat Manuela după ce a părăsit ”Casa iubirii”
Fosta concurentă s-a filmat în timp ce se afla la volan, îmbrăcată elegant din cap până în picioare, semn că avea în plan să participe la un eveniment important.
Manuelei nu pare să-i lipsească atmosfera din competiție. Dimpotrivă, apariția ei relaxată și zâmbitoare sugerează că și-a regăsit rapid echilibrul după plecarea din show.
Ținuta aleasă, o rochie de culoare verde, a stârnit comentarii în mediul online, mulți întrebându-se la ce eveniment va participa.
Mesajul postat de Manuela după ce a părăsit ”Casa iubirii”
„Astăzi a venit momentul să îmi iau rămas bun de la Casa Iubirii, locul care timp de 9 luni mi-a fost și casă, și provocare, și lecție de viață. Au fost luni pline de emoții – de la bucurii sincere și clipe de neuitat, până la momente grele, în care am fost pus la încercare și am învățat multe despre mine și
despre oameni. Vreau să vă mulțumesc vouă, comunității mele, pentru că mi-ați fost alături la fiecare pas. Susținerea voastră, mesajele, energia și încrederea pe care mi le-ați transmis au însemnat enorm pentru mine și m-au ajutat să merg mai departe chiar și atunci când era greu. Casa Iubirii se încheie pentru mine aici, dar experiența, amintirile și legăturile create vor rămâne pentru totdeauna. Plec cu sufletul plin, cu lecții prețioase și cu recunoștință pentru tot ce am trăit.Ne auzim la grătaar. Vă pup și Vă iubeesccccc”, a scris Manuela pe Instagram.
Mirela Retegan, fondatoarea trupei pentru copii, a anunțat că unul dintre cei mai respectați și iubiți membri ai echipei, domnul Bartha, a plecat dintre noi.