TRAGEDIE in platoul emisiunii "Te vreau langa mine"! O femeie A LESINAT in direct VIDEO

Autor: Redactia KANAL D
Actualizat: 24 feb 2017, 02:08

Tragedie in platoul emisiunii "Te vreau langa mine": o participanta care urma sa cunoasca un barbat aflat de cealalta parte la proba paravanului a lesinat in direct.

Toata lumea a intrat in panica, mai ales ca femeia nu dadea niciun semn ca isi va reveni. O ambulanta a ajuns in cele din urma la fata locului si i-a acordat primul ajutor, dupa care a transportat-o la spital.

 

Cu ochii in lacrimi, Viorica a facut apel la toti telespectatorii sa nu mai urmeze diete fara sa consulte medicii. 

Citește și: Valentin Sanfira, veste șocantă la trei luni de la divorț: „Doar în chiloți...

Citește si: Ultimele imagini cu saxofonistul Memiș Selciuc în viață! Ce a apucat să spună înainte să se prăbușească: „Cine știe când…”

 

"Nu mai tineti regim de capul vostru, mergeti la un medic inainte! Din cauza asta a lesinat, pentru ca a slabit brusc 20 de kilograme, mai ales ca este si bolnava de diabet. A tinut o dieta drastica, fara pic de paine si zahar".

 


Casa Iubirii