Tania a recunoscut motivul pentru care nu o place pe Veronica! Noua concurentă din „Casa iubirii” i-a spus adevărul pe față: „Nu știu dacă ne vom înțelege”

Autor: Laura Macovei
Actualizat: 02 oct 2025, 21:50

Tania, noua concurentă din „Casa iubirii”, a dezvăluit deja care este persoana cu care nu s-ar înțelege foarte bine, aceea fiind Veronica. Iată cu ce argumente a venit blondina.

Odată ajunsă în casa fetelor, Tania le-a dezvăluit concurentelor că Naomi este cea alături de care simte că va rezona, în schimb cu Veronica nu consideră că se va înțelege din cauza a ceea ce s-a întâmplat în ultimele ediții. 

Citește și: Ce așteptări are Tania de la viitorul ei iubit: „El să facă tot și eu să fiu doar drăguță”. Noua concurentă din „Casa iubirii” le-a lăsat mască pe colegele ei

Tania a recunoscut motivul pentru care nu o place pe Veronica

Tania, în vârstă de 22 de ani, a pășit cu ambiție și curaj în show-ul matrimonial „Casa iubirii”. Tânăra, muncitoare și în căutarea iubirii, le-a dezvăluit fetelor că Veronica nu este neapărat pe placul ei ca persoană și simte că nu va rezona cu aceasta.

Motivul ar fi atitudinea Veronicăi din ultimele episoade. 

Veronica: Cu cine crezi că o să te împaci și cu cine crezi că nu o să te împaci, aici în Casă?

Tania: Sper că cu toată lumea, dar după ce am văzut în ultimele episoade, Veronica, nu știu dacă o să ne înțelegem.

Lucia: Asta am zis și eu la început.

Tania: Eu sper să mă înțeleg cu toate.

Totodată, Tania e de părere că s-ar înțelege bine cu Naomi. 

Citește și: Corneliu Botgros, noi dezvăluiri cu privire la fosta căsnicie cu mama copilului său, Adriana Ochișanu! Artistul a dat tot din casă, fără ascunzișuri

Citește si: Apariție neașteptată la înmormântarea Ioanei Popescu! Un bărbat apropiat din trecutul jurnalistei a venit să-și ia rămas-bun și a lăsat pe toată lumea fără cuvinte| EXCLUSIV

Veronica: Cu cine crezi că o să te înțelegi?

Tania: Cred că cu Naomi.

În ceea ce-i privește pe băieți, noua concurentă crede că va rezona cu toți. 

Lia: La băieți?

Tania: Cred că o să mă înțeleg cu toți.

Urmăriți aici momentul video:

Emisiunea „Casa iubirii” poate fi urmărită de luni până vineri de la 10:00 și 16:30, și sâmbătă și duminică, de la ora 16:00 și 19:00.