Ei bine, desi s-a nascut in Kentucky, Johnny a dezvaluit ca stra stra strabunica lui a fost amerindiana si ca provenea din triburile Cherokee sau Creek Indian. In plus, aceasta ruda indepartata a fost prima femeie care a castigat, in 1656, libertatea de la sclavie! Aceste origini l-au determinat pe actor sa joace rolul lui Tonto un erou al triburilor Navajo. Iata de unde izvoraste…talentul!
Si daca tot vorbim despre origini, stiati ca daca analizam arborele genealogic al lui Natalie Portman aflam ca este…romanca?! Intr-un interviu amplu, acordat revistei Rolling Stone, actrita detinatoare a premiului Oscar aminteste de faptul
ca strabunica din partea tatalui ei a fost romanca. Actrita poarta adesea o poza a ei…in telefon, pentru ca aceasta poveste are o insemnata speciala pentru ea. E si romanca si frumoasa si desteapta! Natalie Portman are un iq urias, mai exact de 140. In plus, vorbeste fluent ebraica, franceza, japoneza si detine o diploma in psihologie de la Harvard! La un moment dat a si declarat ca se gandeste sa lase de-o parte actoria, pentru a deveni un psiholog clinician!
Citește și: Adriana Bahmuțeanu și-a dat copiii în consemn la frontieră: „Frații mai mari nu i-au dus nici la doctor, la medicul de familie.”
Citește si: Anna, soția lui Mihai Leu, interviu în lacrimi: „I-am spus să se odihnească… și el mi-a răspuns cu o lacrimă, deși era în comă profundă”. Ultimele clipe ale campionului povestite în exclusivitate