Maurice Munteanu a fost cucerit de tinuta Alexandrei Ungureanu inca de cand aceasta a pasit in platoul "Bravo, ai stil!Celebrites" si nu s-a sfiit sa faca remarci surprizatoare pentru unele concurente, dar mai ales pentru Andreea Tonciu care isi doreste trofeul emisiunii cu orice pret.
Citeste si: Emily Burghelea s-a maritat! Primele imagini cu rochia si buchetul de mireasa
Citește si: Urlete de durere la înmormântarea lui Cristian, tânărul luat de viitură în Italia! Imagini copleșitoare
Maurice Munteanu, cucerit definitiv de Alexandra Ungureanu
"Pe mine nu ma intereseaza ce porti in seara asta pentru ca mi-ai demonstrat ca ai dat dovada de o valoare umana incredibila in aceste luni lasand la o parte abilitatile stilistice care sunt cu zece clase peste abilitatile stilistice din industria in care activezi. Esti o femeie cu un bun simt incredibil, mi-ai demonstrat ca esti o femeie puternica, sensibila, o femeie glamuroasa, rafinata care are referinte. Si stii ce conteaza pentru mine, educatia.
Pentru mine, tu esti castigatoarea "Bravo, ai stil!Celebrities" si daca eu plec de aici pleci cu mine de mana. Ti-as da zece dar nu pot, a mai spus Maurice in timpul jurizarii.Alexandra Ungureanu, in lacrimi dupa jurizare
Cat despre Catalin Botezatu, acesta nu a fost atat de impresionat de styling-ul facut de Alexandra si chiar concurenta a remarcat faptul ca designerul este destul de zgarcit cu aprecierile in ce o priveste si crede ca n-o place.
Citeste si: Emily Burghelea s-a maritat! Primele imagini cu rochia si buchetul de mireasa