O mai tii minte pe Alexandra, fosta concurenta de la "Bravo, ai stil!" pasionata de moda pin-up? Uite ce schimbare radicala si-a facut in viata si cum arata iubitul ei

Autor: Adelina Minulescu
Actualizat: 30 mar 2017, 15:13

Alexandra, fosta concurenta de la "Bravo, ai stil!" a fost prima care a iesit din concurs, nereusind sa convinga juratii ca merita sa continue competitia.

Insa, Alexandrei ii merge bine pe plan personal, ea mutandu-se cu iubitul ei la Londra. Tanara a terminat o scoala de make-up artist si a cochetat cu televiziunea, ea vrand sa devina prezentatoare TV. Se pare ca viata i-a rezervat alte planuri si a cum e foarte fericita alaturi de iubitul ei pe meleaguri londoneze.

Citește și: Care a fost reacția Ilenei Sterp, după ce fratele său, Iancu, a fost acuzat că a fost agresiv cu un bărbat? "Este momentul să spunem lucrurilor pe nume!"

Citește si: Ionel Ganea nu mai e om, la 6 luni după ce și-a pierdut băiețelul. Dezvăluirea care sfâșie inimile tuturor. Marius Șumudică: „Vorbea și plângea…”

 

Taguri:

5 unități medicale din Prahova au rămas fără apă! Pacienții ar putea fi transferați la unități sanitare din București. Anunțul făcut de ministrul Sănătății

După ce alimentarea cu apă a fost oprită în Prahova, problema se adâncește din ce în ce mai mult, întrucât cinci instituții medicale din județ au ajuns într-o situație de criză.