De ani de zile, gaseste langa trunchiul copacului chiloti de diferite culori si marimi. Femeia e socata si nu intelege cine ii pune acolo si mai ales care este motivul. Ce se intampla ori de cate ori incearca sa afle adevarul

Autor: A.M. Editor: Adelina Minulescu
Actualizat: 28 feb 2017, 12:08

O femeie e socata de ce se intampla in gradina ei, langa trunchiul copacului.

In curtea din fata casei, o femeie gaseste de cativa ani de zile, la intervale de timp regulate, chiloti de femeie de diferite marimi si culori. Totul se intampla intr-o localitate din Australia si a inceput in 2014. Potrivit unui cotidian local, nici acum nu s-a reusit deslusirea misterului.

Citește și: Bogdan și Gagea, discuție în grădina casei. Motivul pentru care Gagea nu a putut merge spre o altă fată. „Adevărul o să iasă la suprafață!”

Citește si: Urlete de durere la înmormântarea lui Cristian, tânărul luat de viitură în Italia! Imagini copleșitoare

Toata lumea este socata si nu intelege de ce cineva ar pune lenjerie intima de femei langa trunchiul unui copac. Pana acum s-a intamplat de cinci ori din 2014.