Pitbull Atodiresei a surprins-o pe Iulia Albu: "Am un cocos pentru gaina ta"

Editor: Bogdan Mihai Autor: B.M.
Actualizat: 27 mar 2017, 19:17

In aceasta editie a emisiunii "Deschide Camera Comorilor" invitatii speciali au fost Iulia Albu si Ionut Atodiresei.

Pitbull nu s-a putut abtine si a venit cu un "cadou" pentru fashionista. "Am auzit ca gaina ta a facut aseara primul ei ou. Draga mea, vreau sa iti spun ceva, am o surpriza pentru tine. Gaina ta are nevoie de un cocos si astazi dimineata m-am apucat sa fotografiez cocosul. Sa-l pui in rama, e pentru gaina ta", a spus in gluma Ionut Atodiresei.

"Nu vreau sa imi dai poza, vreau sa mi-l aduci real", a replicat Iulia. Vedeti cum s-a terminat totul in materialul de mai jos:
##VIDEO114577##

Citește și: Cine să fie oare vinovatul, în ceea ce privește moartea subită a Andreei Cuciuc? Mama tinerei, Diana Cuciuc, trage un semnal de alarmă important, pentru toți părinții! "Cu durere, dar și cu speranță!"

Citește si: S-A AFLAT! Substanța care ar fi ucis-o, de fapt, pe Andreea Cuciuc! Mama fetei aruncă BOMBA, la un an după tragedie