Cand vine vorba de shopping, Ellie White stie una si buna: „Bani!, Bani! Bani!”.
Cosmina Pasarin si Xonia au alte reguli atunci cand vine vorba despre shopping!. Prima ar fi sa nu dam bani multi pe haine oricat de mult ne plac: „Refuz sa dau prea multi bani pe haine, pentru ca ma plictisesc foarte repede de ele!”, afirma Cosmina Pasarin.
Xonia are alt truc pe care-l foloseste: „ Prefer sa merg fara barbati!(..) Barbatii nu prea au rabdare.”. In plus, nici ea nu arunca saci de bani pe pantofi si haine: „Nu cumpar in exces. Adica de multe ori stau si ma gandesc si a doua zi daca chiar imi doresc lucrul acela, daca chiar am nevoie de el. ”
Promisiunile privind mica recalculare a pensiilor au rămas, pentru moment, doar pe hârtie. Procesul, care trebuia să fie finalizat încă din primăvara acestui an, a fost întârziat din cauza erorilor și a lipsei de bani.
Moment romantic în ediția de azi, 10 februarie, a emisiunii Casa Iubirii. Daniel i-a oferit un trandafir roșu lui Criss, iar gestul a aprins flacăra pasiunii.
Călin Popescu Tăriceanu la ”40 de întrebări cu Denise Rifai”.
Kanal D
Fostul prim-ministru și președinte al Senatului, Călin Popescu-Tăriceanu, a fost recent invitat în emisiunea „40 de întrebări cu Denise Rifai”, unde a discutat despre parcursul său politic, dar și despre situația sa financiară.