Nicoleta Luciu si Wilmark, castigatori ai marelui premiu la “Jumatatea mea stie”

Editor: Alina Dirdala Autor: A.D.
Actualizat: 27 mar 2017, 16:47

Cele doua vedete au facut fericit un baietel grav bolnav in varsta de doi ani care are nevoie urgent de un tratament intr-o clinica in strainatate.

Este pentru a doua oara cand la show-ul de divertisment, “ Jumatatea mea stie ”, un cuplu format din doua vedete a castigat marele premiu! De data asta,  Nicoleta Luciu si Wilmark si-au dat silinta sa termine toate probele din concurs cu brio. Povestea micutului Tudor, un baietel in varsta de doi ani, pentru care au luptat in competitie i-a impresionat profund. Cele doua vedete si-au dorit din tot sufletul sa castige pentru ca Tudor sa poata merge la o clinica in strainatate deoarece are nevoie urgent de tratament.

##VIDEO84439##

Citește și: Ultima dorință a lui Horia Moculescu a fost dezvăluită cu câteva luni înainte de a se stinge din viață! Ce își dorea cu ardoare marele compozitor? "Mai e încă ceva!"

Citește si: SE ÎNTÂMPLĂ ACUM cu Dr. Flavia Groșan. Este adevărat. Medicii au confirmat, în urmă cu puțin timp