Nicholas Brendon se amuză pe seama personajului Xander

Autor: Redactia KANAL D
Actualizat: 25 feb 2017, 18:58

Personajul interpretat de el arată bine şi are grijă de 500 de puicuţe.

Nicholas Brendon din Demonul insulei s-a arătat foarte încântat de noul său personaj din cartea care parodiază serialul Buffy, Spaima Vampirilor. Cartea este o contiunare a serialului, în care Brendon a jucat timp de şapte sezoane rolul lui Xander Harris.

Brendon s-a amuzat teribil când a citit cartea şi a observat noile trăsături ale lui Xander, care stârnesc râsul la orice pas. ‘Arată bine, doar are grijă de 500 de puicuţe. Acesta este singurul merit al lui Xander în carte. El nu reuşea să aibe grijă nici de el însuşi, dar de cei 500 de criminali din serial“, a spus actorul

Citește și: Maestrul Nicolae Botgros a oferit noi declarații cu privire la starea de sănătate a nepotului său, Cristian! Cum se simte în prezent fiul foștilor soți Adriana Ochișanu și Corneliu Botgros?

Citește si: Apariție neașteptată la înmormântarea Ioanei Popescu! Un bărbat apropiat din trecutul jurnalistei a venit să-și ia rămas-bun și a lăsat pe toată lumea fără cuvinte| EXCLUSIV

Cartea

este scrisă de creatorul lui Buffy, Joss Whedon, care intenţionează să o folosească drept scenariu pentru cea de-a opta parte a seriei produsă tot de el.
 

 

Taguri: