Liviu Varciu o divinizeaza pe Simona Patruleasa: "Cand a intrat pe platoul de filmare, ne-am indragostit toti" VIDEO

Autor: Redactia KANAL D
Actualizat: 24 feb 2017, 01:02

Liviu Varciu si Ana-Maria Barnoschi au pregatit o editie incendiara “Roata Norocului" in aceasta seara.

In aceasta editie, invitata speciala este Simona Patruleasa, prezentatoarea Stirilor Kanal D din weekend. Liviu Varciu a profitat de ocazie si a povestit telespectatorilor cum s-a indragostit de frumusetea Simonei Patruleasa in urma cu multi ani. “Invitata noastra de astazi este o frumusete rara, o fata serioasa si maritata. Am cunoscut-o acum multi ani la filmarea a unui videoclip, iar cand a aparut pe platou acest inger frumos, ne-am indragostit toti de ea, pentru ca frumusete ca a ei nu mai vezi”, a spus Liviu Varciu.

Simona Patruleasa: “Dragostea durabila depinde de omul de langa tine!”

Liviu Varciu a incercat sa afle de la invitata lui daca dragostea dispare dupa multi ani de relatie: “Depinde de omul de langa tine. Cred ca e ca o loterie!”, i-a marturisit Simona. Fastacit de prezenta acesteia, prezentatorul emisiunii a reusit cu greu sa-si gaseasca vorbele: “E greu sa ai cuvintele la tine langa o femeie atat de frumoasa, asa m-am pierdut toata viata mea!”, a spus Liviu Varciu.

 


  Mărturiile sfâșietoare ale pompierilor care au încercat să-l salveze pe Octav, muncitorul român care și-a găsit sfârșitul în Italia: ,,Plângea de durere”. Ce spun muncitorii care au reușit să se salveze 

Durere și revoltă în urma prăbușirii turnului Torre dei Conti din Roma, unde un muncitor român, în vârstă de 66 de ani, și-a pierdut viața.