Primele imagini cu noua concurentă din „Casa Iubirii”! Costumația ei i-a lăsat pe toți cu gura căscată: „Au, au, au”

Autor: Laura Macovei

Concurenții sunt puși pe jar, după apariția uluitoare a noii concurente care promită să „încătușeze” inimi! Iată primele impresii ale fetelor, dar mai ales ale băieților.

Imagini senzaționale cu noua concurentă din „Casa Iubirii”! Băieții sunt entuziasmați și vor să o vadă și la față. 

Citește și: Naomi e foc și pară pe Veronica! „Tu n-ai respect nici față de tine” De la ce a pornit cearta aprinsă între cele două concurente

Noua concurentă, show de senzație în „Casa Iubirii”

Noua concurentă s-a îmbrăcat în polițistă și i-a surprins pe ceilalți concurenți. 

Suspansul crește, iar băieții ar putea fi „arestați”.

Moldo: Wow! I-auzi Dorobanțule, vezi că e doamna polițist. Are trusă, au, au, au.

Andrei: Am și eu.

Moldo sare în apărarea Kirei.

Moldo: Kira, să știi că ai dansat mai bine, mult mai bine! Nu se compară dansul ăsta cu dansul Kirei.

Andrei nu e foarte încântat de apariția blondinei.

Andrei: Nu cred că o să-mi placă.

Citește și: Nicușor Dan a decis! Ce se va întâmpla cu ajutorul în valoare de 750 de lei al pensionarilor? Termenul pentru implementare a expirat!

Citește si: Mama tinerei ucisă în Mureș face declarații tulburătoare! Modul înfiorător în care Anda a fost lăsată fără viață de bărbatul de care încerca să scape de luni întregi: „L-am implorat să se oprească”. Criminalul, dat în urmărire națională

Alex: Pare cam scundă.

Băieții sunt curioși să o vadă la față, iar de celalaltă parte, fetele critică aspru prestația concurentei.

Manuela: A fost doar un moment să se vadă că e polițistă.

Lia: Cred că e Dorobanțu pe locul întâi. 

Danciu pare încântat de noua concurentă

Danciu face o glumă după prestația noii concurente.

Citește și: Ștefania și Cosmin s-au despărțit? Mesajul fostei concurente de la „Casa iubirii” a pus internetul pe jar: „A fost mai simplu să pleci...”

Danciu: Pare pe gustul meu. 

Moldo: Ce amendă i-ai da de la un milion la 10 milioane?

Danciu: Aș vrea să fiu sancționat.

Urmăriți întregul material video aici:

Emisiunea „Casa iubirii” poate fi urmărită de luni până vineri, de la 10:00 și 16:30, și sâmbătă și duminică, de la ora 16:00 și 19:00.