Liviu Varciu s-a indragostit la filmarile emisiunii "Autobuzul lui Varciu"

Editor: Bogdan Mihai Autor: B.M.
Actualizat: 27 mar 2017, 16:21

Miercuri, 18 septembrie, veti descoperi o alta fila din cartea peripetiilor prin care au fost nevoite sa treaca fetele din “Autobuzul lui Varciu” in cautarea sufletului pereche.

Nici Liviu Varciu, prezentatorul  show-ului, nu s-a intors acasa fara sa se fi indragostit nebuneste de propria-i tara. Despartindu-se cu greu de oamenii care l-au primit peste tot cu bratele deschise, vedeta a marturisit ca locurile in care a poposit cu “Autobuzul lui Varciu” sunt de o frumusete iesita din comun.

"Intoarcerea la Bucuresti a fost un pic mai dificila intrucat m-am obisnuit cu acele locuri pe care le-am vizitat. M-am atasat de localnicii aceia omenosi, sinceri, sensibili. Stiam ca avem o tara frumoasa, de care te indragostesti imediat, insa am ramas surprins inca o data de Romania noastra, de care de multe ori ne batem joc. Si maine as pleca din nou in calatorie!", a spus Liviu Varciu.

Nu ratati, maine, 18 septembrie, show-ul "Autobuzul lui Varciu", incepand cu ora 20.00, la Kanal D.

Citește și: VIDEO De ce a crescut Dan Helciug departe de mama lui? Decizia tatălui care i-a vrut binele la acea vreme: „Tata a preferat să facă acest gest șocant, care ne-a cauzat multe traume.”

Citește si: Carmen de la Sălciua și Culiță Sterp îngroapă „securea războiului”. Vor urca împreună pe scenă după 6 ani de la divorț! Chiar artista a făcut anunțul: „Publicul ne iubește”