Serialul „Tradarea”, pe care îl puteti urmari în fiecare luni si marti, de la ora 20, va cucereste cu fiecare episod. Kanal D a fost, aseara, în topul televiziunilor din România.
Tot mai multi dintre dumneavoastra, telespectatorii nostri, sunteti atrasi de serialul „Tradarea”. Este o saga de familie, care se petrece pe parcusul anilor '60, in Turcia- o tara macinata, atunci, de contradictii sociale si politice.
##VIDEO120515##Aseara, Kanal D a fost pe locul 2 in topul audientelor, in intervalul 20- 22.15,
In minutul de aur, la 22:02, cand peste 1.200.000 dintre dumneavoastra ne urmareati, Cemile a primit, de la directorul inchisorii, actul de eliberare. Era foarte fericita pentru ca putea merge acasa sa isi vada copiii, cu o zi mai devreme fata de cum fusese, initial, anuntata.
Citește și: Gingii inflamate la bebelusi: cauze si solutii privind tratamentul
„Tradarea”,
Nu ratati in fiecare luni si marti, de la ora 20.00, serialul „Tradarea”, cu Erhan Peterkkaya, Ayça Bingöl si Wilma Elles in rolurile principale!