Incredibil ce a pățit Jennifer Lopez imediat după ce a aterizat în România. Diva a avut parte de un moment stânjenitor

Autor: Laura Macovei
Actualizat: 27 iul 2025, 09:48

Incredibil ce a pățit Jennifer Lopez în momentul în care a ajuns în București. Diva de la Hoallywood urmează să susțină un concert pe data de 27 iulie, în Piața Constituției.

Înainte de marele său show, vedeta a ajuns în Capitală și s-a cazat la un hotel de lux din centrul Bucureștiului. Însoțită de mai mulți oameni, J. Lo a avut parte de un eveniment mai puțin plăcut chiar atunci când a intrat pe ușile rotative ale hotelului la care a înnoptat.

Citește și: Ce pretenții are Jennifer Lopez pentru concertul din București: Apă de izvor și mâncare bio, plus o maseuză la discreție

Incredibil ce a pățit Jennifer Lopez imediat după ce a aterizat în România

Concertul divei este unul mult așteptat. Încă de când s-au pus în vânzare, biletele pentru show-ul care promite să facă ravagii, într-un sens cât se poate de bun, s-au vândut ca pâinea caldă. De asemenea, pentru cei ce vor să o vadă mai de aproape și să facă poze cu artista, organizatorii au vândut și pachete Meet&Foto Tickets.

Imaginile exclusive ale Știrilor Kanal D au surprins-o pe Diva de la Hollywood în momentul în care iese din mașină și se îndreaptă spre hotelul de lux din centrul Capitalei.

Îmbrăcată cu o rochie mini, roșie, vedeta zâmbește camerei și înaintează spre ușile rotative ale hotelului, moment în care un lucru stânjenitor se petrece.

Citește și: Fiul lui Mihai Leu a făcut declarații, după accidentul în care a fost implicat cu mașina tatălui său: „Am încercat să frânez și am întâmpinat dificultăți la oprire.”

Citește si: Detaliul observat pe crucea lui Ion Iliescu! Lipsa de pe simbolul funerar face lumină în tot ceea ce s-a speculat despre fostul președinte al României

Vedeta și oamenii săi intră pe ușile rotative, însă acestea se blochează. Observând ce se petrece, Jennifer Lopez a rămas calmă, iar ea și oamenii săi au mers spre o altă ușă, pentru a intra în hotel.

În momentul în care a intrat în hotel, Jennifer Lopez a oferit mai multe autografe, ba chiar unii norocoși au reușit să facă și un selfie cu vedeta.

Imediat după, J. Lo a urcat în lift, alături de câțiva oameni care o însoțeau.

Jennifer Lopez va susține un concert pe 27 iulie, în Piața Constituției

Jennifer Lopez a ajuns în România, mai exact în București, unde urmează să susțină un concert în Piața Constituției, pe 27 iulie.

„Jennifer Lopez a ajuns la Bucureşti în după-amiaza zilei de sâmbătă, 26 iulie 2025, de la Varşovia (Polonia).

Aceasta va concerta în seara zilei de duminică, 27 iulie 2025, în Piaţa Constituţiei din capitală. Vedeta pop şi întreaga sa echipă tehnică au zburat cu două avioane Boeing 737 şi Airbus A319 în configuraţie VIP”, a scris site-ul Boarding Pass.

Concertul divei face parte din turneul numit „Up All Night” și promite să aducă distracție și show absolut în Piața Constituției, locație preferată chiar de Divă.