Azize incearca din rasputeri sa afle cine se ascunde in spatele biletelor de amenintare pe care le tot primeste ce ceva timp.
Reyyan si mama ei au o intalnire emotionanta. Zehra ii povesteste fiicei sale ce s-a intamplat, inca din vremea cand era insarcinata cu ea, si cum tatal biologic a refuzat a avea un viitor impreuna.
Azize la un pas sa descifreze misterul biletelor de amenintare primite!
Zehra ii recunoaste fiicei sale ca dupa aceste nefericite intamplari ea l-a cunoscut pe Hazar, cel care a devenit tatal adoptive al lui Reyyan, si el a fost <omul potrivit, la timpul potrivit>, care a iubit-o si respectat-o in toti acesti ani.
Reyyan este socata dupa aflarea celor petrecetu in trecutul tatalui ei.
[Sursa: Captură KANAL D]
Totodata, Reyyan isi doreste nespus de mult ca secretul aflat din discutia mamei ei cu Nasuh, in ceea ce-l priveste pe tatal ei, Hazar, sa fie o minciuna.
Reyyan nu poate accepta gandul ca tatal ei adoptiv, pe care il iubeste nespus de mult, este un criminal.
Azize se simte incoltita si este la un pas de a descoperi cine se afla in spatele biletelor de amenintare.
[Sursa: Captură KANAL D]
Azize incearca din rasputeri sa afle cine se ascunde in spatele biletelor de amenintare pe care le tot primeste ce ceva timp.
Cand credea ca a aflat cine se face vinovat de amenintarile la adresa familiei sale, Azize primeste un vestea ca Miran si Aslan sunt in pericol.
Într-un context economic marcat de scumpiri, unele primării încearcă să ofere sprijin financiar persoanelor vârstnice și celor cu venituri mici, cu ocazia sărbătorilor de iarnă.
Priveghiul lui Horia Moculescu, organizat la Teatrul de Revistă „Constantin Tănase”, a fost marcat de un moment tensionat. Fosta soție a compozitorului, Mariana Moculescu, susține că a fost oprită la intrare, deși venise să fie alături de fiica lor, Nidia.