Gabriela Cristea: "Astazi sunt extrem de VULNERABILA!". Vezi ce a facut la inceputul emisiunii, de fata cu toata lumea

Autor: B.M. Editor: Bogdan Mihai
Actualizat: 04 oct 2020, 04:30

In debutul editiei de astazi a emisiunii "Te vreau langa mine" Gabriela Cristea a uimit pe toata lumea.

Fara sa mai faca glume, ea a intrat direct in subiect si a marturisit ca astazi se simte extrem de vulnerabila.

"Astazi sunt... nici macar nu stiu cum sa ma definesc. Stiti, se spune ca femeia este vulnerabila atata timp cat nu i s-a uscat lacul pe unghii. Din momentul in care i s-a uscat lacul pe unghii atunci femeia este extrem de puternica. Ei, mie mi se agata o unghie! Ca sa devin si eu puternica am si eu nevoie de o pila ca sa imi pilesc unghiile.

Sau coltii, dupa caz", a spus Gabriela, spre amuzamentul publicului.

Imediat cineva s-a sesizat si i-a oferit o pila. Fara sa stea pe ganduri, vedeta a trecut la treaba si a inceput sa isi pileasca unghiile pentru a scapa de mica neplacere.

Urmariti momentul in materialul de mai jos:
##VIDEO122926##

Citește și: Hemoglobina: Ce este si ce se ascunde o valoare scazuta a acesteia?

Citește și: Bogdan și Gagea, discuție în grădina casei. Motivul pentru care Gagea nu a putut merge spre o altă fată. „Adevărul o să iasă la suprafață!”