Erotismul, fanteziile şi dorinţele arzătoare îşi găsesc sălaşul în trupul Femeii!

Femeia este întruchiparea erotismului inepuizabil, o zeiţă a sexului menită să îi elibereze pe ceilalţi de toate inhibiţiile şi să le dezlănţuie instinctele, reîntregindu-le astfel identitatea erotică.

 

Citește și: O altă tragedie a avut loc în cartierul Cosmopolis, unde Teodora Marcu a fost ucisă. Un tânăr a fost înjunghiat

Citește si: Noi imagini cu Mihaela Rădulescu la funeraliile iubitului său! Vedeta privește în gol și face un gest tulburător înainte de a intra în încăperea cu trupul neînsuflețit al lui Felix Baumgartner

Femeia, devenită o fiară neîmblânzită a sexului îi inspiră celei mai în vogă scriitoare ale momentului dorinţa de a cunoaşte cele mai fierbinţi gânduri ale ei. Astfel, seria “Women” prezinta experienţele sexuale ale unor femei care îşi lasă inhibiţiile la o parte şi povestesc despre cele mai îndrăzneţe fantezii sau cele mai pătimaşe nopţi de iubire, petrecute cu partenerii lor.