Eugeniu Cristea, tatal Gabrielei Cristea, la paravan! Isi va gasi oare jumatatea? VIDEO

Autor: Redactia KANAL D
Actualizat: 24 feb 2017, 04:50

Si ti iti poti gasi alesul sau aleasa inimii la “Te vreau langa mine”!

Eugeniu Cristea, tatal Gabrielei Cristea, a povestit la “ Te vreau langa mine ” ca de cand a aparut la emisiune pentru a-si gasi o viitoare sotie, multe doamne l-au sunat exprimandu-si dorinta de a-l cunoaste.Pentru inceput, Eugeniu Cristea a cunoscut-o pe Flori, o doamna in varsta de 60 de ani care a locuit pana acum in Atlanta, Statele Unite, dar intentioneaza sa revina definitiv in tara. Doamna Flori este divortata si a venit special la “Te vreau langa mine” pentru a-l cunoaste pe Eugeniu. Ea a declarat ca nu stia ca este tatal unei vedete TV, ci i-a placut cum arata si cum a vorbit domnul Eugeniu Cristea.

 


Destin frânt pentru un șofer român de 33 de ani, din Italia. Pavel și-a pierdut viața în timp ce se întorcea de la muncă

Un român în vârstă de 33 de ani, a sfârșit tragic în această dimineață, în timp ce se întorcea din tura de noapte de la locul de muncă. Autoritățile italiene nu au mai putut face nimic pentru a-l salva.