Ernest este un rocker adevarat! Uite ce asculta in timpul liber

Autor: Redactia KANAL D
Actualizat: 24 feb 2017, 01:20

Ernest, prezentatorul emisiunilor “Ochii din umbra” si “Pe banii parintilor” de la Kanal D, imparte aceleasi pasiuni cu sotia lui, Ada, fie ca este vorba de destinatii de vacanta, filme, delicii culinare sau muzica.

"Am fost impreuna cu Ada la concertul Depeche Mode si ne-am simtit minunat! Am fredonat impreuna melodiile formatiei pana am ramas fara glas (rade)! N-am intalnit acolo cu multi prieteni, iar atmosfera a fost senzationala!" ,spune Ernest.

 

Muzica trupei Depeche Mode l-au facut nostalgic pe Ernest, “teleportandu-l” in vremurile adolescentei sale. “ Imi amintesc ca aveam o prietena, care imi placea foarte mult si era depechara. In acea perioada am ascultat prima oara muzica legendarei formatii britanice si asa mi-a intrat in suflet “, a marturisit vedeta Kanal D.

Citește și: Elena Merișoreanu a reacționat dur, după înmormântarea lui Horia Moculescu. Artista nu a mai tăcut și a spus ce a observat: “I-a ridicat pe mulți.”

Citește si: Mama fetiței de 2 ani care a murit la stomatolog, gest sfâșietor după ce nu a putut participa la înmormântare. Durere de nesuportat pentru cei doi părinți

Ernest si

 Ada, sotia lui, intentioneaza sa mearga si la alte concerte in viitorul apropiat,  pentru ca apoi sa plece cu familia intr-o binemeritata vacanta. “Vrem sa mergem la concertele celor de la si pentru ca amandoi rezonam cu muzica lor. Sper sa fie o atmosfera de neuitat, va voi povesti  cum a fost … (rade)! Dupa concerte vom pleca in vacanta cu familia, in Austria, la niste prieteni buni”, a spus Ernest.