Extrem de muncitori si dedicati carierei lor, Cleopatra Stratan si Edward Sanda recunosc ca in ciuda faptulul ca sunt mai tot timpul plecati de acasa, reusesc sa isi faca timp si pentru ei. De cele mai multe ori, au povestit cei doi in exclusivitate pentru kanald.ro, pleca dimineata si se mai vad seara, insa acest lucru nu ii deranjeaza pe tinerii casatoriti pentru ca sunt obisnuiti cu un astfel de program, mai ales ca la inceputul relatiei au stat o perioasa mare de timp separati din cauza pandemiei.
Edward Sanda, surpriza pentru Cleopatra Stratan. Unde au plecat cei doi artisti
Citește si: Urlete de durere la înmormântarea lui Cristian, tânărul luat de viitură în Italia! Imagini copleșitoare
"Noi de mici suntem obisnuiti sa muncim pentru ca am vrut sa ne indeplinim un vis. Pentru noi este o bucurie orice aparitie de orice fel, fie la televizor sau pe scena. Noi suntem o echipa de cand suntem impreuna. Noi suntem constienti amandoi ca daca ni se ridica la cap succesul, nu va fi ok. Suntem la fel cu oamenii. Ne dorim sa avem o familie numeroasa, sa ne cumparam o casa. Doar dimineata si seara avem timp de noi. In restul zilei alergam la studio, piese. Cateodata doar cafeaua ne-o bem impreuna.
Edward Sanda si Cleopatra Statan, vacante in Maldive si America
Si pentru ca frumoasa Cleopatra isi dorea foarte mult sa plece intr-o vacanta a visurilor ei, Edward i-a indeplinit dorinta si au plecat la Paris: "Este vacanta visurilor mele.