Autoarea a reusit sa iasa din depresie cu ajutorul psihologului. Timp de un an am avut intentii sinucigase. “Imi amintesc cum stateam in bratele mamei si ii ceream voie sa ma sinucid.”
Ce s-a întâmplat cu Florin Dumitrescu în vacanță: „Sunt într-o situație disperată, apelez la voi! Am nevoie de ajutor, deja îmi e rușine”
O vacanță care ar fi trebuit să fie relaxantă s-a transformat într-o experiență dramatică pentru o familie din România, aflată pe insula grecească Thassos.
O româncă de 42 de ani, mamă a patru copii, a murit într-un accident rutier în Brescia, Italia. Șoferița a fugit de la locul tragediei.
Moment romantic în ediția de azi, 10 februarie, a emisiunii Casa Iubirii. Daniel i-a oferit un trandafir roșu lui Criss, iar gestul a aprins flacăra pasiunii.