CE VOR PATI acesti romi pentru ca au organizat o mormantare cu manele!

Autor: A.M. Editor: Adelina Minulescu
Actualizat: 26 feb 2017, 23:27

Inchisoare pentru o inmormantare cu manele? Este posibil in Botosani, unde judecatorii se ocupa de un dosar cu lautari si decibeli fara numar.

Chiar fiul raposatului va fi judecat. Florin Salam a fost cap de afis la inmormantarea lui Ghimes Pricop, unul dintre bogatii judetului Botosani. Timp de 3 zile manelele au rasunat din zeci de boxe instalate in curtea casei raposatului.

Mai mult, scriu jurnalistii de la Monitorul de Botosani, rudelele au incins si un gratar. Fiul celui decedat s-a ales cu un dosar penal pentru ultraj contra bunelor moravuri. Judecata va incepe pe 8 ianuarie.

Citește și: Alimente bogate in B12. Surse de vitamina B12

Citește și: Necropsia Teodorei Marcu a fost finalizată. Medicii au găsit pe corpul tinerei patru plăgi împușcate. „Plecarea Teodorei lasă în urmă un gol pe care îl simțim cu toții.”