Andreea, din ce in ce mai sexy! Finalista de la "Bravo, ai stil!" si-a pus doar o pereche de dressuri si un sacou pe ea. Tinuta a fost extrem de senzuala!

Autor: Adelina Minulescu
Actualizat: 30 mar 2017, 15:25

Andreea a inceput anul cu tinute din ce in ce mai sexy.

Fosta concurenta de la "Bravo, ai stil!" prefera din ce in ce mai mult tinutele sexy care ii pun in evidenta trupul. Astfel, Andreea a ales de aceasta data o pereche de ciorapi cu model, subliniindu-i picioarele si un sacou negru. Intregul outfit a facut senzatie in mediul virtual unde Andreea a fost extrem de apreciata pentru cum si-a ales piesele.

Citește și: David Pușcaș, ajuns la capătul puterilor! Tânărul cere ajutor în mediul online pentru plata întreținerii, după ce contul de TikTok este pe cale să îi fie închis: "Nici nu-mi pasă dacă n-am ce să mănânc!"

Citește si: Primele cuvinte ale tânărului care a agonizat 10 ore în râpa din munții Făgăraș lângă cei 4 prieteni morţi! Declarații sfâșietoare

 

Taguri: