AUTOBUZUL LUI VARCIU. Liviu si fetele au avut parte de o primire calduroasa in satul Costesti

Autor: Redactia KANAL D
Actualizat: 14 iul 2020, 13:23

Din 4 septembrie, urmareste in fiecare miercuri de la 20.00, “Autobuzul lui Varciu”, un show plin de aventuri!

Autobuzul lui Varciu ” este cel mai nou show de divertisment din grila de toamna a postului Kanal D. Gazda emisiunii este nimeni altul decat simpaticul si inegalabilul Liviu Varciu care alaturi de 15 fete singure, frumoase si dormice sa-si gaseasca jumatatea, a pornit la drum prin tara in cautarea dragostei, dar si a surprizelor si a multor aventuri.

Prima oprire, satul Costesti. Liviu Varciu si fetele au avut parte de o primire calduroasa din partea gazdelor. In Costesti fetele au facut cunostinta cu trei burlaci din zona, Ionut, Dani si Gheorghe.

Citește și: Elena Merișoreanu a reacționat dur, după înmormântarea lui Horia Moculescu. Artista nu a mai tăcut și a spus ce a observat: “I-a ridicat pe mulți.”

Citește si: „Încă un medic a murit în gardă”. Tudor Ciuhodaru trage un semnal de alarmă, după moartea Ștefaniei Szabo: „Sindromul Karoshi ucide în tăcere. Oare câți trebuie să mai moară?”| EXCLUSIV