A fost prins suspectul principal in cazul crimei de acum 3 zile care a cutremurat un cartier din Timisoara

Autor: A.M. Editor: Adelina Minulescu
Actualizat: 28 feb 2017, 05:43

Individul se afla intr-o localitate din Timis. El este banuit ca si-a ucis iubita si apoi a fugit, nu inainte de a-si suna fratele sa-i spuna ce a facut si ca are de gand sa se sinucida.

Barbatul, in varsta de 45 de ani, a fost gasit in masina sa, in timp ce dormea. El parcase pe o strada laturalnica din localitatea Jebel, in apropierea unei ferme.

Citește și: Bogdan și Gagea, discuție în grădina casei. Motivul pentru care Gagea nu a putut merge spre o altă fată. „Adevărul o să iasă la suprafață!”

Citește si: Urlete de durere la înmormântarea lui Cristian, tânărul luat de viitură în Italia! Imagini copleșitoare

 

Taguri: