În ediția de joi a emisiunii matrimoniale „ Casa iubirii ”, prezentată de Andreea Mantea și difuzată exclusiv la Kanal D, Andra și Ahmed vor avea un dialog foarte neobișnuit pe conexiune, lucru care va stârni gelozia lui Georges. Citește și: Acuzații șoc în „Casa iubirii”! Daniela este bănuită că i-ar fi...
În ediția de joi a emisiunii matrimoniale „Casa iubirii”, Georges va da semne de gelozie după un dialog foarte apropiat pe conexiune, între Andra și Ahmed.