Ahmed a revenit miercuri în „Casa iubirii”, în ediția difuzată pe 13 mai. Concurenții au rămas mască când l-au văzut, însă cele mai surprinse au fost fetele. Citește și: Veronica iubește din nou? Mesajul cu subînțeles postat de câștigătoarea sezonului 4, la scurt timp după revenirea lui Ahmed în...
Nici bine nu a apucat să se reacomodeze în emisiune, că fetele l-au pus la zid pe Ahmed și l-au luat la rost cu privire la despărțirea de Veronica.