Veronica iubește din nou? Mesajul cu subînțeles postat de câștigătoarea sezonului 4, la scurt timp după revenirea lui Ahmed în “Casa iubirii”: ,,Îți mulțumesc”

Veronica și Ahmed

Sursa: Instagram

Reapariția lui Ahmed în sezonul 5 al emisiunii „Casa iubirii” a stârnit imediat reacții în mediul online, mai ales după ce Veronica, câștigătoarea sezonului 4, a publicat un mesaj misterios care i-a făcut pe fani să creadă că în viața ei ar exista din nou cineva special.

În sezonul 4, Veronica și Ahmed au format unul dintre cele mai urmărite cupluri din competiție. Deși povestea lor de dragoste părea promițătoare în fața camerelor, lucrurile nu au funcționat și după terminarea show-ului. 

Citește și: În ce calitate a venit Ahmed în „Casa iubirii”. Primele declarații: „Vreau să o fac cum trebuie”

Mesajul postat de Veronica după ce Ahmed a revenit în ”Casa iubirii”

Ahmed a decis să revină în „Casa iubirii” și să-și încerce din nou norocul, sperând să își găsească jumătatea în sezonul 5. Intrarea lui în competiție a atras imediat atenția fanilor, care au așteptat să vadă dacă Veronica va avea vreo reacție.

Citește și: La 3 ani de la nuntă, Bella Santiago a dat vestea cea mare: „Chiar GEME...

Citește si: Emil Gânj, condamnat definitiv la închisoare pe viață! Avocatul familiei victimei: „Despăgubirile vor fi imputate statului roman”

La scurt timp după apariția lui Ahmed în emisiune, Veronica a publicat pe rețelele sociale o fotografie în care apare zâmbitoare, ținând în brațe un buchet impresionant de flori. Imaginea a fost însoțită de un mesaj care i-a făcut pe urmăritori să creadă că fosta concurentă ar putea trăi o nouă poveste de iubire.

Citește și: Daniela, în lacrimi după ce Valentin cheamă altă concurentă în camera roșie! Aflați despre cine este vorba în ediția din „Casa iubirii” de vineri, 1 Mai, de la orele 10:00 și 16:30, doar la Kanal D

„Cât de frumos ai grijă de sufletul meu. Îți mulțumesc”.

Internauții au început imediat să speculeze că Veronica și-ar fi refăcut viața sentimentală și că mesajul nu ar fi fost deloc întâmplător. În plus, fanii au remarcat imediat faptul că fosta concurentă radiază de fericire în ultima perioadă.

 


Casa Iubirii