Jaqueline și Alexandru se întâlnesc în camera roșie, pentru o discuție importantă, legată de părerea pe care părinții concurentului o au despre relația lor.
Jaqueline și Alexandru, în camera roșie
Jaqueline și Alexandru au parte de o întâlnire în camera roșie, legați la ochi. Cei doi concurenți au dezbătut un subiect important care le poate influența atât relația, cât și parcursul lor în „Casa iubirii”.
„Să știi că n-am apucat să vorbesc cu el.
„Da, dar când zic de ai tăi, mă doare. E vorba că sunt părinții tăi.”, a mărturisit Jaqueline.
Citește și: Greșeala fatală care te trimite la reanimare! A ajuns la spital după ce a…
„Știu iubirea mea, dar să știi că nu sunt influențat.”, a asigurat-o Alexandru.
Jaqueline este de părere că părinții lui Alexandru nu ar fi de acord cu relația lor, însă concurentul încearcă să o convingă că sentimentele lui sunt reale și că totul va fi bine în cele din urmă.
Totodată, Alexandru îi explică iubitei sale că reacțiile tatălui său apar în urma situațiilor neplăcute dintre ei, lucrurile se vor așeza.„Îi este și lui greu că este de foarte mult timp departe de mine, dar orice ar fi, să știi că el te place și este foarte de acord cu noi”, a adăugat Alexandru, înainte de a părăsi camera roșie.