Fetele au observat că prezența lui Ahmed în „Casa iubirii” i-ar fi neliniștit pe unii băieți.
Băieții din „Casa iubirii” ar vedea o competiție în Ahmed
Fetele cred că Georges a fost deranjat după ce Ahmed a spus că Andra este tiparul lui.
Carolina: Era supărat Georges?
Diana: S-a stresat un pic.
Carolina: S-a înroșit puțin la față.
Andra a precizat că va discuta cu Georges pentru a lămuri situația și să-l asigure că nu trebuie să se îngrijoreze.
Andra: Nu știu, dar vreau să vorbesc cu el să-i spun că e totul ok, să nu-și facă probleme pe parcurs, mai ales că suntem ok.
Citește și: La 3 ani de la nuntă, Bella Santiago a dat vestea cea mare: „Chiar GEME...
Fetele aduc în discuție faptul că băieții ar putea vedea o competiție în Ahmed, mai ales din punct de vedere amoros.
Acestea punctează faptul că tânărul este șarmant și arătos.Carolina: Crezi că băieții văd o competiție în Ahmed?
Andra: Nu știu dacă văd o competiție, dar.. amoros te referi sau?
Carolina: Amoros. Că e un bărbat frumos și poate vă place, chestii de genul ăsta..
Citește și: În ce calitate a venit Ahmed în „Casa iubirii”. Primele declarații: „Vreau să o fac cum trebuie”
Diana: Da, că e simpatic. Eu cred că un pic are. Georges un pic cred că s-a stresat.
Urmăriți aici materialul video:
Emisiunea „Casa iubirii” poate fi urmărită de luni până vineri de la 10:00 și 16:30 și sâmbătă și duminică, de la ora 16:00 și 19:00, la Kanal D.