Andreea Curiman, fosta concurentă ” Puterea dragostei ”, a dezvăluit că este însărcinată, anunțul fiind făcut chiar în noaptea de Revelion.
Bruneta a făcut anunțul în noaptea de Revelion
Andreea Curiman a ales să împărtășească momentul cu urmăritorii săi din mediul online, unde a publicat o fotografie în care se observă burtica de viitoare mămică. Imaginea a fost însoțită de un mesaj emoționant: „Anul acesta începe cu tine, doar noi! Vă urez sănătate și liniște sufletească! La mulți ani!”.
Citește și: Cât are de plătit Traian Băsescu pentru impozitul din 2026: “Cred că acum s-a ajuns la un preț corect.”
Citește si: Mădălin Ionescu, în doliu! Fostul prezentator TV a făcut anunțul trist: „A sfârșit discret, în somn”
Postarea a strâns rapid numeroase aprecieri și comentarii, fanii felicitând-o și transmițându-i urări de bine pentru această nouă etapă din viața ei.
Andreea Curiman a intrat în atenția publicului odată cu participarea sa la primul sezon al show-ului „Puterea dragostei”, unde a venit cu dorința de a-și întâlni jumătatea.
Deși povestea de dragoste visată nu s-a concretizat în cadrul emisiunii, se pare că, în afara reflectoarelor, fosta concurentă și-a găsit echilibrul, liniștea și împlinirea.